Belépés
maroka: Gyors korcsolya - Liu Shaoang világbajnoki címet kapott
így aztán én nyugodtan elő tudtam készíteni az előzést, és lehagytam a szám idei Európa-bajnokát, az orosz Konstantin Ivlijevet. Azt tudtam, hogy a döntőben mellőlem rajtoló Szemjon Jelisztratov nem jól startol, így az volt a taktikám, hogy minél inkább elhúzzak az orosztól - kellett is vagy három kör, amíg utolért. Aztán Shaolin ekkor is bekiabált, hogy nyugi, nyugi"

2021-01-24 17:04:48
velemenyezd: Fontana a pekingi olimpiáig a magyar rövidpályás gyorskorcsolyázókkal készül
szerelésében a magyar csapattal pózol.
Nem Fontana az első kiváló rövidpályás gyorskorcsolyázó, aki úgy döntött, hogy a magyarokkal készül, tavaly a szintén olimpiai bajnok orosz Szemjon Jelisztratov edzett a válogatottal állandó jelleggel.
Fontana a 2018-as, phjongcshangi olimpián a női 500 méteres számot nyerte meg, emellett két ezüst- és öt bronzérme van a 2006-os, to
2020-07-17 20:13:10
maroka: Rövid pályás gyors korcsolya 2020. Január
bátyja a többiekkel együtt haladt.
Az utolsó harmadra Shaolin is lelassított - öccse már körhátrányban haladt -, a szuper döntőt pedig így a jó taktikával versenyző orosz Szemjon Jelisztratov nyerte meg, ezzel az összetett pontverseny harmadik helyére jött fel.
2020-01-26 18:41:43
velemenyezd: Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Mindkét magyar váltó negyedik lett
váltásnál szinte fej fej mellett haladt a holland, a magyar és az orosz váltó, így rendkívül kaotikussá vált a szituáció, melynek során az élre álló Liu Shaolin keresztbe korcsolyázott Jelisztratov előtt. Az idősebbik Liu fivér ugyan megtartotta vezető helyét a célig, de a zsűri hosszas tanácskozás után szabálytalannak találta a manőverét, így az oroszok ölébe hullott az aranyérem
2020-01-26 17:58:56
velemenyezd: Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Liu Shaoang arany-, Shaolin Sándor ezüstérmes összetettben
Az utolsó harmadra Shaolin is lelassított - öccse már körhátrányban haladt -, a szuperdöntőt pedig így a jó taktikával versenyző orosz Szemjon Jelisztratov nyerte meg, ezzel az összetett pontverseny harmadik helyére jött fel.
Liu Shaoang pályafutása negyedik Európa-bajnoki címét gyűjtötte be - Debrecenben a másodikat -, összetettben elő
2020-01-26 16:48:48
velemenyezd: Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Újabb kettős magyar siker
harmadikként a címvédő orosz Szemjon Jelsztratov ért célba.
A fináléban a szokottnál többen, hatan szerepeltek az elődöntős továbbjuttatások miatt, a legnagyobb riválisnak pedig Jelisztratov ígérkezett, rajta kívül még két holland és egy olasz ellenfele volt a Liu fivéreknek.
Az első körökben sok előzgetés történt, de a magyarok végig az első három helyen helyezkedtek. A
2020-01-26 16:18:39
maroka: Gyors korcsolya 01.25
Európa-bajnoki címét gyűjtötte be. A mögötte ezüstérmes öccse, aki 1500 méteren diadalmaskodott, második helyével megtartotta első helyét összetettben. A bronzérmet az orosz Szemjon Jelisztratov szerezte meg, aki a nyári edzőtáborban a magyarokkal együtt készült.
A fináléban Itzhak de Laat indulhatott a legjobb, belső pályáról, közvetlenül mellette pedig Liu Shaolin és Liu Sh
2020-01-25 19:47:05
velemenyezd: Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Bánhidi: a sikerek ellenére vérzik a szívem
profi sportolók, akiket nem először ért csalódás, előbbi pedig tökéletesen reagált azzal, hogy megnyerte az 500 métert. Kifejtette, a formák alapján nem is a végül harmadik Szemjon Jelisztratov volt a legnagyobb rivális, hanem a most legjobban teljesítő holland Itzhak de Laat és a belga Stijn Desmet. Úgy vélte, a nyáron a magyarokkal edző orosz túlzottan rápihent erre az Eb-re.
2020-01-25 19:43:18
velemenyezd: Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Mindkét váltó döntős
mögé.
A fokozódó tempót az ukránok után a szigetországiak sem bírták, így a továbbjutás eldőlt, már csak a futamgyőzelem volt kérdés. A befutó embereknél Liu Shaoang megelőzte Szemjon Jelisztratovot, így a közönség ovációjának közepette elsőként hozta be a magyar váltót.
"Váltóban soha semmi nem biztos, de az elmúlt években elértünk egy olyan magas szintre, hogy azért
2020-01-25 18:32:43
velemenyezd: Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Liu Shaolin arany-, Liu Shaoang ezüstérmes 500 méteren
2020-01-25 17:52:44
velemenyezd: Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Liu Shaoang aranyérmes 1500 méteren
az A döntő résztvevőinek bemutatását.
A Liu fivérek - a címvédő Shaolin Sándor, illetve Shaoang - mellett a többi között ott volt a mezőnyben a tavaly bronzérmes orosz Szemjon Jelisztratov is.
A fináléban a két magyar versenyző sokáig a középmezőnyben haladt, Liu Shaoang aztán három körrel a vége előtt egyetlen manőverrel két vetélytársát is megelőzve feljött másodiknak.
2020-01-25 15:52:31
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Shaolin Sándor, Konstantin Ivlijevet, Szemjon Jelisztratov, Aztán Shaolin, Krueger John-Henry, Suzanne Schulting, Selma Poutsma, Szemjon Jelsztratov, Stijn Desmet, Szemjon Jelisztratovot, pekingi olimpiáig, magyar rövidpályás, sikerek ellenére, szám idei, orosz Konstantin, döntőben mellőlem, orosztól &#8211, magyar csapattal, első kiváló, magyarokkal készül, szintén olimpiai, válogatottal állandó, többiekkel együtt, utolsó harmadra, szuper döntőt, összetett pontverseny,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,